Przejdź do treści
Zespół Szkół w Budach Głogowskich
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

PIERWSZY SZKOLNY RAJD GÓRSKI W ZS BUDY GŁOGOWSKIE

PIERWSZY SZKOLNY RAJD GÓRSKI W ZS BUDY GŁOGOWSKIE

24 września 2022 r. odbył się pierwszy szkolny rajd górski PTTK. W rajdzie wzięli udział uczniowie, nauczyciele a także rodzice 😉 Wycieczka piesza odbyła się na trasie: Wapienne – Mały Ferdel (578m) – Ferdel (648m, wieża widokowa) – Barwinok (670m) – Kornuty – Wątkowa – Folusz.

Wybory samorządu klasowego w II a.

Wybory samorządu klasowego w II a.

Po raz pierwszy uczniowie klasy II a uczestniczyli w wyborze do samorządu klasowego. Zanim doszło do tego ważnego zdarzenia poznali najpierw pojęcia: wybory, samorząd, przewodniczący klasy ...

Zbierając makulaturę - sprzątamy Świat!

Zbierając makulaturę - sprzątamy Świat!

W dniach od 19 do 23 września br. w naszej szkole odbędzie się zbiórka makulatury, poprzez którą chcemy włączyć się w coroczną akcję "Sprzątanie Świata". Oprócz zbierania przez uczniów śmieci w najbliższym otoczeniu szkoły, chcemy również zachęcić mieszkańców, do uporządkowania własnych domów z tego co niepotrzebne i zalega gdzieś w domowych zakamarkach, a mianowicie - makulatury.

Rusza rejestracja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie

Rusza rejestracja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie

Już 19 września o godz. 10:00 rusza rejestracja na nowy, zimowy semestr 2022-23 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Rzeszowie organizowanego przez Fundacje Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza. Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 7 do 12 lat zamieszkałych na terenie woj. podkarpackiego. Zapisy prowadzone są online, rozpoczną się 19 września o godzinie 10.00 i potrwają do 26 września (włącznie).

Narodowe czytanie

Narodowe czytanie

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Głogowie Młp. zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Głogów Małopolski na Narodowe Czytanie, które odbędzie się na głogowskim rynku w sobotę 3 września 2022 r. o godz. 10.00. Więcej szczegółów na plakacie.

Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne związane z rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2022/23 dla rodziców dzieci z Oddziału i Punktu przedszkolnego.

20461